Kajaki:

Dysponujemy flotą 40 kajaków 2-osobowych firmy Roteko – model Sprinter. Bardzo wygodny i wszechstronny sprzęt, który kiedy trzeba trzyma kierunek, ale również daje się dobrze manewrować w ciasnych miejscach.

W razie potrzeby współpracujemy z innymi partnerami i możemy obsłużyć jeszcze większe grupy.

Kajaki

Wiosła:

Asymmetric TNP / Dr Kajak – uniwersalne, lekkie i wytrzymałe wiosło przydatne do turystyki górskiej, nizinnej i morskiej.
Klasyczne asymetryczne pióra wykonane są z bardzo sprężystego polietylenu. Drążek: duraluminium o średnicy 30 mm, z owalną nakładką i pierścieniami.
Standardowy kąt skrętu piór: 60º. Długość: 220cm.

Wiosła

Kamizelki:

Aquarius Kamizelka Kajakowa
Klasyczna kamizelka kajakowa, nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki, jest to szczególnie ważne w sytuacji wpadnięcia do wody. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka.

Kamizelka Kajakowa
Kamizelka asekuracyjna Aquarius MQ PRO
Wzbogacona o dwie duże kieszenie z zamkiem błyskawicznym, dzięki czemu zawsze można mieć przy sobie wszystkie ważne drobiazgi takie jak kluczyki, dokumenty itp. Kamizelka została zaprojektowana, aby sprawić możliwie największą swobodę ruchu. Kamizelka posiada regulacje boczne, ramion i pasu. Ramiona posiadają odblaskowe pasy.

Kamizelka asekuracyjna

Pontony:

Pływamy na światowej klasy 7- osobowych pontonach czeskiej firmy Rob Fin. Nie straszne im nawet największe i najostrzejsze kamienie w górskich rzekach, a wszystko po to aby czerpać największą radość i adrenalinę z prawdziwego raftingu.

Pontony

Pagaje:

Allround TNP – uniwersalny, mocny pagaj turystyczny.
Duże pióro wykonane jest z bardzo sprężystego polietylenu. Drążek: duraluminium o średnicy 30 mm.

Pagaje

Kaski:

Hiko Vibe

Dzięki wbudowanej regulacji łatwo dopasować go w zakresie rozmiaru. Osłania czoło, skronie i uszy. Lekki kask z solidną wyściółką dedykowany dla początkujących i średnio zaawansowanych kajakarzy. Bardzo dobrze spiszę się na kajaku, a także w pontonie. Solidna konstrukcja oraz szybkie odprowadzanie wody świetnie kwalifikuje go również na wymagającą zwałkę.
Odpowiada europejskiej normie bezpieczeństwa CE EN 1385.

Kaski